Najnowsze wiadomości

15 czerwca 2024 22:24

Pinezki do tablic korkowychDELI Pinezki do tablic korkowych mix kolorów 35 szt.

Pinezki do tablic korkowych marki Deli oferowane w miksie różnych kolorów sprzedawane są w opakowaniu, które ma 35 sztuk pinezek. Dzięki nim będzie można zapewnić sobie porządek, będzie można również stworzyć sobie ładny wygląd tablicy korkowej. Kolorowe pinezki doskonale będą trzymać wiadomości, notatki a także inne ważne dokumenty, jakie będzie się chciało umieścić na takiej tablicy. Kolorowe pinezki do tablic korkowych są wygodne i bezpieczne w użyciu dzięki temu, że mają profilowane plastikowe uchwyty. Dostajemy pięć kolorów, które pozwalają na to, by wygodnie segregować karki, dopasowywać barwy pinezki do osoby albo ważności informacji. Najważniejsze informacje dotyczące tych właśnie pinezek to fakt, że są one pakowane w plastikowe pudełko, dostają pięć różnych kolorów, wygodne w użyciu a jednocześnie pozwolą utrzymywać na tablicy korkowej porządek. Można będzie dzięki nim porządkować notatki.

 Grand Pinezki do tablic korkowych

Pinezki tablicowe kolorowe, które pakowane są po 25 sztuk. Nadają się do wykorzystywania na różnych tablicach, dzięki nim można będzie wygodnie uporządkować wygląd tablicy.

Leviatan Pinezki do tablic korkowych 100szt. kolorowe beczułki

To kolejne pinezki do tablic korkowych w formie beczułki, które przygotowywane są w różnych kolorach. W plastikowym pudełku znajdziemy 100 sztuk pinezek, dzięki którym będzie można wygodnie zadbać o uporządkowanie tablicy, bez problemu znajdzie się miejsce dla wszystkiego co będzie się gromadzić.

Rodzaje pinezek

NAGA Pinezki do tablicy korkowej - drewniane 12szt

To szklana tablica suchościeralno – magnetyczna, która przygotowana jest w formie okrągłej i przygotowana przez firmę NAGA. Średnica tej tablicy to 45 cm. Wykonana jest ona z dobrej jakości szkła, mamy nowoczesny jej design – idealna do biura, restauracji czy domu – zestaw montażowy. Mocowanie tablicy będzie się znajdować na jej spodzie, nie będzie widoczne po zawieszeniu tablicy na ścianie. Tablica wymaga używania specjalnych, silnych magnesów, które będą przeznaczone właśnie do zastosowania na szklanych tablicach. Dzięki temu będzie można odpowiednio w praktyce współpracować właśnie z taką tablica i korzystać z tego jakie możliwości będzie niosła za sobą.

MAPED 25szt. Kołki do tablic korkowych

Pinezki do tablic korkowych, długość ostrza 10 mm, nowoczesny kształt, intensywne kolory. Doskonale nadaje się do tablic tekstylnych a także korkowych.

Pinezki do tablic korkowych

Pinezki beczułki, kolorowe w kartonowym pudełku to dobra opcja, by poszerzyć sobie asortyment zgromadzonych biurowych przedmiotów. Idealnie sprawdza się między innymi na tablicy korkowej. Pinezki wykonywane ze stali nierdzewnej posiadają kolorowe plastikowe główki i na pewno od strony praktycznej są cennym elementem wyposażenia dla biura.

Zarówno pinezki jak i dostępne tablice korkowe to świetne opcje, dzięki którym można wygodnie organizować sobie pracę w biurze dbając o wykorzystanie praktycznych i wygodnych rozwiązań.