Najnowsze wiadomości

23 maja 2024 7:11

Stacja dokująca do laptopówPo raz pierwszy stacja dokująca SD5700T Thunderbolt™ 4 Dual 4K Docking Station with 90W PD (K35175NA) z certyfikatem Thunderbolt może bezpośrednio podłączyć do trzech dodatkowych urządzeń Thunderbolt (łącznie do pięciu), zapewniając przy tym łączną przepustowość 40 Gb/s, wyjście wideo Dual 4K @ 60Hz i dźwięk; wszystko to za pośrednictwem dołączonego kabla Thunderbolt 4 o długości 0,8 m. Oprócz wydajności, ochrona DMA oparta na Intel VT-d zapewnia bezpieczeństwo konfiguracji.

SD5700T oferuje 11 portów łączności, w tym cztery porty Thunderbolt 4, cztery porty USB-A (jeden port ładowania 5V/1,5A z przodu i trzy porty USB-A 3.2 Gen2@10Gbps z tyłu), jeden port Gigabit Ethernet, jedno gniazdo audio combo oraz jeden czytnik kart UHS-II SD 4.0. Pojedyncze wyjście wideo 8K lub podwójne 4K (@ 60 Hz) dla hostów obsługujących Thunderbolt 4 pozwala zwiększyć wydajność wizualną dzięki rozdzielczości, kontrastowi i głębi kolorów Ultra HD. Opcja montażu bez pozostawiania odcisków stóp, gniazda blokady zabezpieczającej, bezpłatne oprogramowanie Kensington DockWorks™ i trzyletnia gwarancja pomagają użytkownikom stworzyć spersonalizowane, wolne od bałaganu i bezpieczne środowisko na biurku.

"Kensington jest dumny z bliskiej współpracy z firmą Intel w zakresie dostarczania akcesoriów, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z wiodącej w branży łączności danych, wideo i zasilania Thunderbolt 4" - powiedział Ben Thacker, wiceprezes i dyrektor generalny firmy Kensington. "Kensington z niecierpliwością czeka na dalsze projektowanie innowacyjnych akcesoriów, takich jak SD5700T, które obsługują technologie nowej generacji i zapewniają najlepsze w swojej klasie wrażenia użytkownika."

Sprawdź również: Inwestycja w urządzenia biurowe

"Thunderbolt 4 umożliwia osiągnięcie nowego poziomu wydajności i łączności za pośrednictwem jednego portu, a certyfikowane akcesoria, takie jak stacja dokująca SD5700T Thunderbolt 4 firmy Kensington, pozwalają użytkownikom w pełni wykorzystać wiodące w branży możliwości Thunderbolt 4" - powiedział Jason Ziller, General Manager, Client Connectivity Division w firmie Intel. "Intel wspiera naszych partnerów w zakresie akcesoriów, aby zapewnić niezrównane wrażenia z łączności, gwarantujące niezawodność i łatwość użytkowania użytkownikom Thunderbolt 4."

Stacja dokująca SD5700T Thunderbolt™ 4 Dual 4K Docking Station with 90W PD jest pierwszą z solidnego portfolio rozwiązań Kensington Thunderbolt zaprojektowanych w celu uwolnienia produktywności i łączności tej technologii nowej generacji.

Dla osób odpowiedzialnych za IT, które wolą wypróbować nową stację dokującą, zanim zainwestują w nią całą organizację, program ProConcierge firmy Kensington umożliwia wypróbowanie stacji dokującej dostosowanej do wymagań organizacji bez obowiązku zakupu.

Firma Kensington jest wiodącym dostawcą akcesoriów do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych, któremu od ponad 35 lat ufają specjaliści IT, nauczyciele, pracownicy firm i biur domowych na całym świecie. Firma Kensington stara się przewidywać potrzeby i wyzwania stale zmieniającego się miejsca pracy i tworzyć profesjonalne, nagradzane rozwiązania dla organizacji, które chcą zapewnić profesjonalistom narzędzia niezbędne do rozwoju. Firma szczyci się mianem The Professionals' Choice (Wybór profesjonalistów) oraz swoimi podstawowymi wartościami dotyczącymi projektowania, jakości i wsparcia.